Навчальні заклади смт. Літин та с. Городище отримали подарунки до Дня Святого Миколая

19 грудня 2017 року голова районної ради Віталій Мельник разом із головою райдержадміністрації Ярославом Чернегою, начальником відділу освіти РДА Тетяною Гордійчук відвідали Літинську СЗШ І-ІІІ ст. №1 і СЗШ І-ІІІ ст. с. Городище та вручили подарунки до свята – мультимедійні навчальні комплекси. Кошти для придбання даного обладнання було отримано з державного бюджету.

Віталій Борисович привітав учнів і вчителів з Днем Святого Миколая та зазначив, що використання сучасних багатофункціональних комплексів відкриє нові перспективи для здобуття якісної освіти, забезпечить сприятливі умови для роботи учнів та підвищить їх мотивацію до навчання.