28 лютого відбулися збори громадян в с. Сосни Літинського району

У зборах взяли участь голова районної ради Віталій Мельник та голова райдержадміністрації Ярослав Чернега.

Основним питанням порядку денного, як і зазвичай, був звіт Соснівського сільського голови Світлани Мудріцької про результати проведеної роботи за 2017 рік.

Про основні етапи медичної реформи розповіла головний лікар Літинського районного центру ПМСД Павліна Дяченко.

Найбільше людей хвилювало питання щодо спорудження у селі повноцінного водогону.

Голова районної ради Віталій Мельник зупинився на питаннях добровільного об’єднання територіальних громад, фінансування з районного бюджету робіт з ремонту доріг у 2018 році та завірив присутніх у подальшій підтримці територіальної громади районною владою.