Відбулись збори громадян у селі Городище

14 лютого, в селі Городище Літинського району відбулися щорічні збори громадян.

Участь у зборах взяли  голова районної ради Віталій Мельник, голова районної державної адміністрації Ярослав Чернега, Соснівський сільський голова Світлана Мудріцька, члени виконавчого комітету сільської ради, жителі села.

На початку заходу сільський голова Світлана Мудріцька прозвітувала про роботу сільської ради та виконкому у 2017 році та окреслила основні напрямки роботи у 2018 році.

Головний лікар Літинського центру ПМСД Павліна Дяченко розповіла про впровадження медичної реформи, роботу медиків та місцевих амбулаторій, підписання декларацій із сімейними лікарями.

Жваво обговорювалось питання добровільного об'єднання територіальних громад.

Зустріч пройшла конструктивно, у формі живого діалогу, на всі питання були надані вичерпні відповіді та окреслено шляхи їх вирішення.