Відбулося засідання постійних комісій та президії районної ради

18 травня 2018 року в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій та президії районної ради, на якому було розглянуто 34 питання.

Депутати обговорили проекти рішень про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Літинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», про внесення змін до бюджету та районних програм, затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, про зміни до списку присяжних Літинського районного суду та заслухали звіти про роботу комунальних закладів.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.

Президія районної ради узгодила порядок денний чергової 22 сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 08 червня о 10:00.