Здійснено огляд стану ремонту спортивної зали Літинської СЗШ I-III ст.№2

Рішенням 15 сесії Літинської районної ради 7 скликання № 258 «Про внесення змін до рішення  12 сесії районної ради 7 скликання від  23.12.2016 р. №  214 «Про районний бюджет на 2017 рік»» було виділено кошти з районного бюджету для капітального ремонту будівлі Літинської СЗШ І-ІІІ ст. №2 в сумі 1729 625 грн. та співфінансування проведення капітального ремонту спортивної зали Літинської СЗШ I-III ст. №2. в сумі 473 927 грн. Окрім того субвенція з державного бюджету на зазначені види робіт склала 1 250 000 грн.

З метою контролю за використанням коштів з місцевого та державного бюджетів голова районної ради неодноразово здійснював огляд проведених робіт.

За результатами попередніх оглядів було встановлено, що роботи по заміні підлоги у спортивній залі проведено неякісно, а саме – у багатьох місцях виявлено щілини і нерівності покриття. В результаті Віталій Борисович доручив начальнику відділу освіти Літинської райдержадміністрації Гордійчук Т.І. усунути виявлені недоліки та про результати роботи поінформувати району раду.

05 лютого 2018 року за ініціативи голови грайонної ради Віталія Мельника було в черговий раз здійснено огляд спортивної зали та вчергове висловлено зауваження до проведених робіт. Також були присутні голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, депутат Вінницької обласної ради Микола Віннічук, голова постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності Віктор Твердий та представник служби безпеки України Михайло Варич.

По завершенню огляду Віталій Борисович висловив сподівання, що батьки та учні поставляться з розумінням та терпінням до затримки з ремонтом спортивної зали, адже необхідно усунути всі недоліки, щоб не допустити травмування дітей під час занять.