В районній раді проведено он-лайн семінар на тему "Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування"

Сьогодні в великій залі Літинської районної ради відбувся он-лайн семінар на тему "Актуальні питання діяльності органів місцевого самоврядування", організований Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

Участь в семінарі взяли голова районної ради Віталій Мельник, начальник УПСЗН РДА Світлана Матюк, головний лікар КНП «Літинський районний центр ПМСД» Павліна Дяченко, начальник відділу АПР РДА Віктор Петрушин, начальник відділу у Літинському районі Головного управління Держгеокадастру Вінницької області Надія Федоришина, сільські голови та секретарі сільських, селищної  рад.

Розпочали засідання, звернувшись до присутніх з вітальним словом,  голова Вінницької обласної Ради, голова Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолій Олійник та керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк.

Про зміни в положенні про призначення субсидій та монетизацію пільгового проїзду розповіла директор Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталія Заболотна.

Начальник управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров'я ОДА Ольга Задорожна доповіла про стан реалізації реформ охорони здоров’я  та завдання місцевих рад по реалізації основних їх напрямів.

Про розробку генеральних планів та встановлення меж населених пунктів, нормативно-грошову оцінку земель та підготовку кадастрових реєстраторів поінформував присутніх начальник Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Сергій Пацалюк.

Начальник управління прогнозування розвитку АПК та виробництва продукції тваринництва Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Заїка розповів про розвиток кооперації на селі та набуття чинності оновленого стандарту закупівлі молока у населення.

На завершення семінару керівник Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Вікалюк презентував звіт про результати роботи ВОАОМС за 5 місяців цього року, поділився планами на III-й квартал 2018 року та закликав учасників он-лайн семінару надсилати свої запитання, зауваження та пропозиції на електронну адресу Асоціації.