В день прийняття рішення про безвізовий режим у Літині підняли прапор Європейського союзу

Сьогодні на площі перед районною радою було організовано і проведено захід з нагоди святкування Дня Європи в Україні.

Зазвичай Україна відзначала День Європи кожної третьої суботи травня. Цього року його святкування було приурочене ухваленню Радою Міністрів ЄС рішення про скасування візових вимог для громадян України, яке відбулось сьогодні.

У заході взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, трудові колективи установ та організацій району, учні шкіл та жителі містечка.

Відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського союзу. Право підняти прапори надали переможцям шкільних предметних олімпіад та спортивних змагань.

Впродовж свята лунали пісенні композиції від солістів Літинської музичної школи та районного будинку культури, а також чудовий танець подарував всім зразковий аматорський хореографічний колектив «Шанс».