22 червня - День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні

У Літині відбулось покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування памяті жертв війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. Кожного разу в цей день ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу, про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

Сьогодні керівництво району, представники громадських організацій, військовослужбовці, трудові колективи підприємств, установ та організацій, прийшли вшaнувaти пaм’ять жертв Другої свiтової вiйни та  поклaсти квiти до Меморіалу Слави та до братських могил військовополонених 1941-1943 років.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам'ять мільйонів людей, життя яких обірвала війна.

Імена всіх визволителів назвати не можна, однак ми вклоняємося їхньому подвигу, вони назавжди залишаться в історії рідного краю. Головне, щоб про них пам’ятали, бо саме ця пам'ять передається із покоління в покоління, не даючи померкнути славі тих героїчних подій.