Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно - територіального устрою, зміцнення законності і правопорядку

31 травня 2017 року в приміщенні районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно - територіального устрою, зміцнення законності і правопорядку.

Участь в засіданні взяли голова районної ради Віталій Мельник, депутати районної ради Галина Денисюк, Микола Ісєв, Анатолій Галагін, Олександр Масний, а також члени постійної комісії.

Головував на засіданні секретар комісії Пухлик Юрій Іванович, який ознайомив присутніх з порядком денним. На розгляд комісії було винесено 2 питання.

Першим слухали питання «Про дострокове припинення повноважень депутата Літинської районної ради 7 скликання Коваля І.В.». Розглянувши заяву Коваля Івана Вікторовича і заслухавши його виступ депутати вирішили винести дане питання на розгляд сесії районної ради.

З наступного питання «Про розгляд звернення співголів Братства Кипорового Яру О.Масного та В.Кривого» вирішено винести його на розгляд постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.