Відбулась нарада з керівниками комунальних підприємств та закладів Літинської районної ради

13 грудня 2017 року голова районної ради Мельник В.Б. провів нараду з керівниками комунальних підприємств та закладів, які підпорядковані Літинській районній раді.

В нараді взяли участь голова Літинської райдержадміністрації Чернега Я.А., головний лікар Літинського центру ПМСД Дяченко П.А., керівник комунального підприємства „Архітектурно-будівельний сервіс» Бабійчук М.Г.

Обговорювались проблемні питання комунальних закладів, зокрема, питання проведення ремонту поліклінічного відділення. Головний лікар Літинського центру ПМСД Дяченко Павліна Андріївна поінформувала про стан та терміни завершення ремонтних робіт.