"Ціною життя...". День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні в Літині відбувся мітинг з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В урочистому мітингу біля пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, селищний голова Анатолій Бичок, трудові колективи підприємств, установ і організацій, ліквідатори  та громадськість.

Розпочався захід з церемонії покладання квітів до пам'ятного знаку за участю безпосередніх учасників ліквідації наслідків цієї жахливої аварії.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих ліквідаторів наслідків однієї з найжахливіших техногенних катастроф ХХ століття.

За мужність, самовідданість та відвагу, проявлені під час  ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, ліквідаторів нагороджено почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Гарні пісні на згадку подарували солісти районного будинку культури Наталя Ольхова, Анатолій Бірюков та вихованка ЦДЮТ Діана Ковтун.