Літинська музична школа відсвяткувала 50 років

Урочистим звітним концертом, що відбувся 25 травня 2017 року в районному будинку культури, відзначила свій 50-річний ювілей Літинська дитяча музична школа.

З цієї нагоди на святкування були запрошені голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, перший заступник голови райдержадміністрації Лариса Кримковська, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, селищний голова Анатолій Бичок, колишні викладачі музичної школи та випускники навчального закладу.

Голова районної ради Віталій Мельник привітав викладачів та учнів музичної школи з ювілеєм, побажав здоров’я, добра, благополуччя, творчого натхнення і здобутків, подякував працівникам комунального закладу за естетичне виховання підростаючого покоління, збереження і примноження найкращих традицій музичної культури, постійний творчий пошук та разом з головою райдержадміністрації вручив ювілярам цінні подарунки.

Випускникам, викладачам та найкращим учням школи було вручено почесні грамоти та квіти.

На високому професійному рівні прозвучали  цього дня музичні твори у виконанні вихованців та викладачів музичної школи. Концертна частина була представлена різними жанрами: фортепіано, народні, духові та ударні, струнно-смичкові інструменти та вокал.

Глядачі отримали найкращі емоції та приємні враження від художніх номерів юних музикантів та  їх наставників. Шквал оплесків, численні букети квітів і повна глядацька зала були свідченням того, що концерт пройшов на високому організаційному рівні та приніс масу задоволення всім шанувальникам мистецтва.