Відбулося засідання бюджетної комісії та президії районної ради

02 серпня 2017 року в малому залі Літинської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності і президії районної ради.

В засіданні також взяли участь участь голова Літинської РДА Чернега Я.А., перший заступник голови Літинської РДА Кримковська Л.С., начальник фінансового управління РДА Собур О.В., начальник відділу економіки РДА Романюк Л.В. головний лікар Літинської ЦРЛ Кобель С.У., головний лікар КЗ «Літинський районний центр ПМСД» Дяченко П.А., начальник відділу освіти РДА Гордійчук Т.І.

На засіданні обговорювалися проекти рішень підготовлені на розгляд позачергової 16 сесії районної ради 7 скликання, а саме:

1. Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №201 «Про Програму економічного і соціального  розвитку Літинського  району на 2017 рік»

2. Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. № 214 «Про районний бюджет на 2017 рік»

Після детального обговорення депутати вирішили винести дані питання на розгляд позачергової 16 сесії районної ради 7 скликання.