Відбулося спільне засідання бюджетної комісії та президії районної ради

8 листопада 2017 року в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання президії та постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності.

В засіданні також взяли участь участь голова Літинської РДА Чернега Я.А., перший заступник голови Літинської РДА Кримковська Л.С., начальник фінансового управління РДА Собур О.В., начальник відділу економіки РДА Романюк Л.В., головний лікар Літинської ЦРЛ Кобель С.У., начальник відділу освіти РДА Гордійчук Т.І., начальник УПСЗН РДА Матюк С.Д., директор КУ «Територіальний центру соціального обслуговування Літинського району» Коваль Г.В., начальник відділу культури Лівчук Т.І., новообраний депутат Вінницької обласної Ради Віннічук М.А.

Депутати розглянули та обговорили два питання порядку денного:

1. Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23 грудня 2016 року №201 «Про Програму економічного і соціального  розвитку Літинського  району на 2017 рік»

2. Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. № 214 «Про районний бюджет на 2017 рік»

Після обговорення члени президії узгодили порядок денний позачергової 18 сесії районної ради 7 скликання.