Голова районної ради взяв участь у заходах до Дня Соборності України

22 січня згідно з відповідним Указом Президента України у день проголошення в 1919 році Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відзначатимемо День Соборності України.

Сьогодні з  нагоди цього свята у Літині відбулось покладання квітів до стели Героїв Небесної Сотні, меморіальних дошок загиблому в АТО Пантелеймону Рожанському, полковнику УПА Омеляну Грабцю та могили захисників УНР.

Вшанувати подію, що стала визначною в українській історії, прийшли районна та селищна влада, працівники відділів, управлінь та структурних підрозділів районної ради, райдержадміністрації, представники державних підприємств, установ, організацій, жителі Літинського району.

Під час проведення покладання квітів було організовано Ланцюг Єднання, до якого усі бажаючі мали можливість долучитися.