Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності

8 вересня 2017 року в малому залі Літинської районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради 7 скликання з питань бюджету та комунальної власності. Провів засідання голова районної ради  Мельник Віталій Борисович.

У ході засідання члени постійної комісії детально опрацювали питання порядку денного та рекомендували винести усі розглянуті питання на розгляд засідання 17 сесії районної ради 7 скликання, що відбудеться 15 вересня 2017 року.

Наприкінці засідання депутати розглянули також понад 50 листів від районних установ та комунальних закладів щодо проведення поточних та капітальних видатків.