Начальник загального відділу Літинської районної ради взяла участь у навчальному семінарі-тренінгу з питання запобігання та врегулювання конфлікту інтересів

Сьогодні в обласній Раді відбувся семінар-тренінг із роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів. Навчання відбулось на виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції». Семінар проводився Національним агентством з питань запобігання корупції за підтримки Програми розвитку ООН.

Участь в його роботі взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, депутати обласної Ради Людмила Станіславенко, Юрій Семенюк, Володимир Василишен, Петро Одарченко, виконавчий апарат обласної Ради,  представники райдержадміністрацій, територіальних органів виконавчої влади обласного та районного рівнів, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, сільські, селищні, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад.

Перед присутніми виступили керівник третього відділу Департаменту дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції Національного агентства Юлія Шевченко та головний спеціаліст Аліна Нікітіна. Використовуючи Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, вони надали базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.