Проведено огляд відремонтованих доріг в с. Селище

Голова районної ради Віталій Мельник разом із головою райдержадміністрації Ярославом Чернегою та Селищенським сільським головою здійснили огляд відремонтованих доріг в с. Селище Літинського району.

Дороги в цьому населеному пункті давно потребували ремонту, адже там горбиста місцевість, і під впливом природних чинників вони постійно руйнувались.

Проведення ремонтних робіт щебеневим покриттям бажаного результату не давало,  тому було прийнято рішення провести капітальний ремонт горбистих частин доріг асфальтовим покриттям.

Так, за кошти місцевого бюджету в 2017 році заасфальтовано горбисту частину вул. Коцюбинського -700 м на суму 735 тис грн. та частину вул. Шевченка - 490 м на суму 517 тис. грн.

За сприяння народного депутата України Івана Мельничука було виділено субвенцію з державного бюджету в сумі 428 тис. грн., завдяки чому завершено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка загальною протяжністю понад 1 км, яка є під’їзною до школи та майбутнього дитячого садка.