Свято останнього дзвоника в Літинській СЗШ I-III ст. № 2

В п’ятницю, 25 травня для школярів Літинського району пролунав останній дзвоник. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною.

Гостями на урочистих лінійках в багатьох школах району стали представники районної влади, депутати та уповноважені особи місцевого самоврядування.

Голова районної ради Віталій Мельник був присутній на святі останнього дзвоника в Літинській СЗШ І – ІІІ ст. № 2. Виступаючи перед присутніми, Віталій Борисович привітав учнів із завершенням навчального року й побажав випускникам сміливо йти у доросле життя. Він висловив щиру подяку керівництву й педагогічному колективу школи за виховання справжніх українців, за якими майбутнє не тільки нашого району, а й всієї країни.

Зі словами привітання звернулася до школярів директор Літинської СЗШ І-ІІІ ст. № 2 Тетяна Катріна, яка з великою гордістю розповіла про перемоги, успіхи і досягнення колективу – як учнівського, так і педагогічного та вручила нагороди за високі досягнення в навчанні, позашкільній діяльності, спорті.

Традиційно, свято останнього дзвоника супроводжувалося виступами талановитих учнів. Хлопці й дівчата співали, танцювали, декламували тематичні вірші. Щирі слова привітань на свою адресу приймали школярі від батьків та вчителів.

Свято виявилось яскравим і принесло багато вражень усім учням, батькам, педагогам, а особливо випускникам. Тому що саме вони залишають тихий та безтурботний берег країни дитинства та юності, країни, яка носить високу і водночас таку рідну назву - школа. Подорожуючи життям, їм ще не раз захочеться повернутися, але лише приємні, щемливі спогади і мрії мають чарівну здатність повернути нас у дитинство.