Відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня 2017 року минає 73-й рік з дня остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Чотири чорних роки загарбники палили міста й села, розстрілювали мирних жителів, гнали на рабські роботи до Німеччини нашу молодь, стирали з лиця землі  шахти, заводи, школи. Навіки залишаться в пам’яті народній бойові подвиги наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, захистили свій народ від неволі й знищення.

Сьогодні , напередодні Дня визволення України від нацистських загарбників, у Літині відбулося покладання квітів до меморіалу Слави, братських могил військовополонених 1943-1944 років та могил жертв фашизму 1941-1942 років.

Участь в церемонії взяли заступник керуючого справами, начальник відділу соціально-економічного та культурного розвитку територій, приватизації та власності виконавчого апарату районної ради Олександр Коба, заступник голови райдержадміністрації  Валентина Захаревич, селищний голова Анатолій Бичок, головний лікар Літинської ЦРЛ Сергій Кобель, працівники районної ради, райдержадміністрації, селищної ради, ради ветеранів, трудові колективи та громадськість району.