В Літинській районній раді відбувся виїзний семінар – навчання для землевпорядників з 6 районів

7 вересня 2017 року в залі засідань Літинської районної ради відбувся кущовий навчальний семінар для землевпорядників сільських, селищних  рад. В його роботі прийняли участь землевпорядники Літинського, Жмеринського, Тиврівського, Вінницького, Барського та Хмільницького районів. Організатором семінару є  Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області та Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування.

Перед початком семінару виступив Войтенко Сергій Михайлович – заступнику директора по методичній роботі, начальнику відділу Центру підвищення кваліфікації. Він подякував голові районної ради та керівництву обласної Асоціації органів місцевого самоврядування за організацію семінару-навчання, представив гостей і ознайомив присутніх із планом роботи за яким мали працювати.

Про вирішення земельних спорів, особливості оренди землі, надання не витребуваних земельних часток (паїв) в оренду, визнання не витребуваних земельних часток (паїв), земельних ділянок (паїв) відумерлою спадщиною учасникам семінару розповів Артур Бойко - начальник юридичного управління Головного управління Держгеокадастру.

На питаннях повноважень Держгеокадастру у сфері надання адміністративних послуг та роботи з реєстрами зупинився Сергій Пацалюк  – начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру.

Про особливості електронного врядування детально розповіла Наталія Маценко   – експерт з е-урядування програми EGAP Асоціації органів місцевого самоврядування. Навчання відбувалось у спокійній атмосфері, учасники семінару активно задавали питання, що їх цікавили, й одразу ж одержували компетентні відповіді.

Підсумок семінару  підвів Сергій Войтенко.