"Талант, що живе поруч" - творчий вечір Марії Красноштан

28 вересня у приміщенні Літинського районного будинку культури відбувся творчий вечір «Талант, що живе поруч» педагога та композитора Марії Красноштан.

Марія Григорівна - прекрасна жінка, талановита поетеса, активний член літературно-мистецького об’єднання «Дзвінкова криниця». Вона пише з натхненням, вкладаючи у віршовані рядки всю свою душу та любов, тому має багато палких шанувальників. Нещодавно побачила світ нова збірка авторки «Музика душі моєї».

На початку зустрічі всі присутні мали можливість переглянути відео «Щасливі миті життя», а потім пані Марія зі сльозами радості на очах приймала вітання від найрідніших сина Олексія, доньки Анни та внучат Софійки, Артемка, Дениска та Надійки.

Також на свято завітали з подарунками та щирими словами привітань голова літературно-мистецького об’єднання «Дзвінкова криниця» Зінаїда Сидорчук, члени ЛМО «Дзвінкова криниця»  Надія Димкова та Станіслав Драчук, бард Валерій Середко, колективи Літинської музичної школи, Центру дитячої та юнацької творчості, Літинської СЗШ I-III ст. № 2 та СЗШ I-III ст. с. Багринівці.

Протягом усього вечора лунали чудові вірші та пісні Марії Красноштан у виконанні самої авторки, а також вихованців дитячої музичної школи, центру дитячої та юнацької творчості та солістів Ірини Сьотки, Лесі Куцої та Світлани Чернявської.

На завершення Марія Григорівна щиро подякувала всім за прихильність, любов до її творчості, допомогу та підтримку, теплі слова. Зал вітав поетесу стоячи, бажаючи їй ще довгих літ життя.