Голова районної ради взяв участь у виїзному засіданні колегії Вінницької облдержадміністрації у Хмільнику та побував на відкритті першого на Вінниччині Центру безпеки громадян

20 липня  Мельник Віталій Борисович побував на відкритті першого на Вінниччині Центру безпеки громадян у селі Війтівці Хмільницького району. У заході також взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-майор Руслан Білошицький, керівники районів та об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

У дарунок від гостей Центр отримав сертифікат на пожежний автомобіль, нові каски, пожежні рукави, боєвки (одяг працівника МЧС) радіостанції та мікрохвильову піч.

Потім голова районної ради взяв участь у засіданні колегії облдержадміністрації під головуванням очільника Вінницької ОДА Валерія Коровія на базі санаторію «Медичний центр реабілітації залізничників» у м. Хмільник. Темою зібрання стали підсумки соціально-економічного розвитку області за І півріччя 2017 року.

Директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Володимир Мережко доповів про підсумки соціально-економічного розвитку області. Він повідомив, що в регіоні склалася тенденція стабільного росту промислового виробництва, який у січні – травні 2017 року збільшився на 12,9% проти відповідного періоду 2016 року. А за індексом промислового виробництва серед регіонів України Вінницька область посідає 3 місце.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Микола Ткачук повідомив, що Вінницька область займає перше місце серед регіонів України за обсягом виробництва валової продукції сільського господарства, м’яса, молока та за чисельністю поголів’я великої рогатої худоби, в тому числі корів та птиці.

Про реформування галузі освіти як необхідність для створення умов щодо розвитку  навчання доповідав заступник директора Департаменту освіти і науки  Володимир Буняк.

Директор Департаменту охорони здоров’я Людмила Грабович повідомила про хід виконання урядової програми «Доступні ліки».

Про виконання основних завдань Головного управління Держгеокадастру присутніх ознайомив його начальник  Юрій Козак.

На завершення директор Департаменту соціальної та молодіжної політики Наталя Заболотна повідомила присутніх про стан призначення житлових субсидів у області.