Городищенська СЗШ I-III ст. відсвяткувала свій 40-річний ювілей

17 листопада 2017 року Городищенська СЗШ І-ІІI ст. святкувала ювілей, 40-річчя заснування навчального закладу.

Колектив та учні школи організували гарну святкову програму. Згадували історію навчального закладу, його працівників і не стихали в залі вітання, лунали пісні. Привітати рідну школу зібралося чимало гостей – ветерани педагогічної праці, випускники, колишні працівники, учні та їх батьки.

До святкування також долучився голова Літинської районної ради Віталій Мельник, який привітав школу з ювілеєм та побажав, аби ще не один десяток років навчальний заклад процвітав на освітянській ниві рідного краю, а в його стінах завжди панували затишок, тепло, радість, мир і злагода.

Чудовий настрій та незабутні враження подарував присутнім колектив «Відродження».