Заходи до Дня Гідності і Свободи у Літині

Сьогодні у Літині було проведено урочистий мітинг та церемонію покладання квітів з нагоди Дня Гідності і Свободи, за участю керівництва району, учасників Революції Гідності та антитерористичної операції, представників трудових колективів підприємств, установ та організацій, громадських активістів.

Урочистості розпочалися з покладання квітів до стели Героїв Небесної сотні.

Полеглих героїв, які віддали життя за свободу і майбутнє нашої України, присутні вшанували хвилиною мовчання.

На мітингу виступили голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, селищний голова Анатолій Бичок, громадська активістка Любов Чекотун.

Проникливо звучали пісні у виконанні солістів районного будинку культури.

Завершилися урочистості покладанням квітів до меморіальної дошки загиблого учасника Революції Гідності, учасника АТО Пантелеймона Рожанського.

Вічною раною на серці кожного українця буде пам’ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну – власне життя.