Вітання голови районної ради з Днем Літина

Дорогі літинчани та гості містечка!

Від щирого серця та з великим задоволенням від імені районної ради, її депутатського корпусу та особисто від себе вітаю вас з нагоди святкування Дня Літина! Наше містечко є серцем району, його історично побудованим центром, що стоїть на шляху розвитку та якісних змін. Саме Літин має необхідний потенціал, щоб стати центром великої об’єднаної спроможної територіальної громади, який буде прикладом для інших громад, що ввійдуть до її складу.
Я низько вклоняюсь літинчанам за самовіддану працю, за любов до рідної землі, за посильний внесок у розвиток селища. Це свято єднає нас усіх, пов’язуючи минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожної громади є часткою історії нашої держави. А її, як відомо, творять люди. Саме ваша небайдужість, уміле господарювання, любов до рідного містечка стали основою втілення в життя найзаповітніших мрій, всіх добрих справ та задумів кожної сім”ї. Тож продовжуймо берегти славні звичаї та традиції, примножуймо здобутки на радість нашим дітям та внукам, бо ця земля – невичерпна криниця нашого родоводу.
Дозвольте ж кожному із вас побажати розквіту і процвітання, духовної міці та волелюбності, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. А ще рясних врожаїв на хлібних нивах та у садах, гарного приросту у ваших господарствах. Щоб не переводився рід український, нехай віщун радості – лелека приносить у ваші оселі якомога більше немовлят. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом, повагою та розумінням від рідних і близьких. Божого Вам благословення.