Срібна перемога

З 4 по 6 листопада 2016 року в Ворохті Івано - Франківської області відбулися Обласні сільські спортивні ігри Вінниччини 2016 року серед голів, заступників голів районних рад, селищних, сільських, голів та секретарів рад. У змаганнях серед 15 учасників прийняла участь команда Літинського району, яку очолив  головний спеціаліст сектору у справах сім' ї, молоді та спорту Літинської райдержадміністрації Микола Кіпоренко. До складу Команди увійшли Голова районної ради Віталій Мельник, Багринівський сільський голова Наталія Назаренко, Бірківський сільський голова Андрій Лисяний, Громадський сільський голова Анатолій Король, Журавненський сільський голова Анатолій Чернявський, Івчанський сільський голова Валентина Кащенко, Кулизький сільський голова Олена Мазуренко, секретар Літинської селищної ради Микола Курочка, Микулинецький сільський голова Василь Шумський.

Учасників тепло привітали голова Вінницького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Володимир Перепечай, голова Вінницької обласної організації  ВФСТ «Колос» АПК України Сергій Татусяк, та голова Івано-Франківської обласної організації ВФСТ «Колос» Михайло Вінтоняк.

Команди продемонстрували свої вміння в гирьовому спорті, настільному тенісі, дартсі, шашках та шахах.

У особистому заліку в спортивних змаганнях здобули перемогу: Віталій Мельник (1 місце з шахів), Наталія Назаренко (2 місце з дартсу), Олена Мазуренко (2 місце шашок). А от в загальнокомандному заліку Літинська збірна зайняла 1 місце з шашок, 2 місце з дартсу та 3 місце з шахів. Як наслідок, за підсумками змагань команда Літинського району виборола друге місце в обласних сільських спортивних іграх Вінничини 2016 року. Переможці і призери  були нагороджені медалями, грамотами та спортивними  кубками. Пам’ятні призи було вручено переможцям.

Вітаємо наших спортсменів із заслуженою перемогою!