У селі Малинівка відбулися загальні збори громадян за місцем проживання

14 березня 2018 року відбулися загальні збори громадян у селі Малинівка за участю голови Літинської районної ради Віталія Мельника.

Під час зборів Малинівський сільський голова Олег Головащенко прозвітував про роботу депутатського корпусу і виконавчого апарату сільської ради у 2017 році та заходи, що впливають на покращення соціально-економічного та культурного розвитку громади, а також проінформував присутніх про формування бюджету сільської ради та його видатки на розвиток закладів освіти, культури та інфраструктури.

Віталій Борисович надав роз'яснення і рекомендації щодо вирішення окремих проблемних питань, що назріли у селі. Особливу увагу звернув на питання добровільного об’єднання територіальних громад.