Святкова лінійка до Дня вишиванки та відкриття спортивного майданчика в Літинській СЗШ I-III ст. № 2

Сьогодні на подвір’ї Літинської СЗШ I-III ст.  № 2 відбулася святкова лінійка, присвячена Дню вишиванки, в якій взяли участь голова Літинської районної ради Віталій Мельник та голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега.

Більшість учнів та вчителів проявили громадську активність і прийшли до школи у вишитих сорочках.

Перед присутніми виступила директор школи Тетяна Катріна, яка привітала усіх з Міжнародним днем вишиванки - святом, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції, адже вишиванка – це символ, який об’єднує всіх українців.

Діти виконували українські пісні, вірші про вишиванку, усіх переповнював дух патріотизму.

По завершенню лінійки, з нагоди чудового свята на території школи також відбулося відкриття дитячого спортивного майданчика. Більшу частину коштів на його облаштування було виділено з державного бюджету за сприяння народного депутата України Івана Мельничука.

Віталій Борисович привітав всіх присутніх зі святом, побажав дітлахам радощів, гарного здоров’я, задоволення від занять спортом та реалізації всіх задумів.