Вітання голови районної ради з Днем юриста

Шановні юристи!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Бути юристом почесно і відповідально.  На людей цієї професії покладено місію знати право та захищати право. Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня до правознавців за порадою та юридичною допомогою звертаються тисячі громадян.

Високо несіть звання юриста, неухильно дотримуйтесь засад гуманізму, неупередженості та об’єктивності, вірою і правдою служіть суспільству.

Нехай ваші зусилля буде винагороджено повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.

Бажаю вам правильних професійних рішень, цікавих опонентів та успішних справ! Хай логіка, проникливість та успіх завжди будуть з вами!

голова районної ради                                       Віталій Мельник