Вінницька обласна асоціація органів місцевого самоврядування презентувала свою діяльність у Літинському районі

Сьогодні в малій залі Літинської районної ради відбулася робоча зустріч представників Секретаріату Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування з головами територіальних громад Літинського району.

Відкрив засідання голова районної ради Віталій Мельник, який подякував ВОАОМС за надання консультативно-методичної допомоги ОМС району та побажав присутнім активної та плідної співпраці.

Під час зустрічі було презентовано основні напрями діяльності Асоціації, плани на 2018 рік, проведено обговорення добровільного об’єднання територіальних громад.

Про основні напрямки своєї роботи інформували керівники Центрів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування: перший заступник керівника Секретаріату-завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей, заступник керівника Секретаріату-завідувач Центру організаційно-правового забезпечення Світлана Буяльcька та заступник керівника Секретаріату - завідувач Центру промоції та зовнішніх зв’язків Аліна Саволюк.

Володимир Репей окреслив спектр завдань та цілей, над якими працює ВОАОМС,  та закликав представників територіальних громад  ставати членами Асоціації. Адже завдяки цьому  можна отримати методичну та інформаційну підтримку щодо подальшої діяльності. Також перший заступник керівника Секретаріату закликав голів територіальних громад Літинського району до більш активної діяльності у написанні грантових проектів, що сприятиме можливості залучення позабюджетних коштів для розвитку територій.

Світлана Буяльська розповіла присутнім про діяльність Центру організаційно-правового забезпечення. Вона нагалада присутнім про роботу групи експертів, які надають юридичну домопогу громадам-членам ВОАОМС, а також розповіла про  заходи, які відбуваються за сприяння Асоціації.

Аліна Саволюк ознайомила голів територіальних громад Літинського району з методами налагодження міжнародних зв’язків, шляхами пошуку партнерів та розповіла, що таке промоція і чому вона така важлива для розвитку громад.

Також на завершення зустрічі про свою діяльність в Україні розповіла волонтер Корпусу миру з США Ешлі Блейк Нейлсен. Вона надає допомогу громадам області  в написанні міжнародних грантів,  навчає ефективно та правильно використовувати кошти, що надходять  з різних джерел, допомагає з пошуком партнерів та налагодженням співпраці з організаціями як в межах України, так і за кордоном. Також Ешлі Блейк сприяє розвитку туристичної діяльності громад-членів ВОАОМС, розвиває та реалізовує ідеї волонтерської діяльності в громадах, працює над покращенням співпраці між державними установами та громадськими організаціями.