20 грудня 2017 року відбулась чергова 19 сесія районної ради 7 скликання

Першим в порядку денному стояло питання «Про звіт голови районної ради про діяльність районної ради за звітний період». Загалом депутати розглянули 42 питання. Зокрема прийняли ряд районних програм, розглянули бюджет району на 2018 рік,  внесли зміни до раніше прийнятих рішень районної ради.

Крім того, депутати надали дозвіл комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування Літинського району Вінницької області» на соціальне обслуговування окремих категорій громадян та затвердили склад комісії з соціального захисту.

В ході сесії було встановлено стимулюючі виплати керівникам закладів культури та затверджено порядок і норматив відрахування комунальними підприємствами частини чистого прибутку до загального фонду районного бюджету.

Також депутати підтримали ініційоване головою районної ради звернення до сесії Літинської селищної ради щодо передачі із комунальної власності Літинської селищної ради міського стадіону «Колос», розміщеного за адресою: смт. Літин, вул. Соборна 24-а, до спільної власності територіальних громад сіл та селища Літинського району.

Наприкінці засідання голова районної ради Віталій Мельник  привітав усіх присутніх з наступаючими новорічними та різдвяними святами та подякував депутатам за плідну роботу на благо громади району.