22 ЛЮТОГО ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

22 лютого у малій залі районної ради відбулось  засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності і правопорядку.

У засіданні взяли участь голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега, Літинський селищний голова Бичок А.І., начальник Літинського відділення поліції Калинівського ВП ГУ Національної поліції України у Вінницькій області Яворський О.Л.,  заступник начальника Літинського відділення поліції, начальник слідчого відділу Самолюк І.Г., заступник головного лікаря Літинської ЦРЛ Корнійчук Л.В., начальник служби у справах дітей Літинської райдержадміністрації Джигун О.Л., директор Літинського районного ЦСССДМ Суходолець Г.В., завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Літинської РДА – Собур О.О., представники громадських організацій.

За дорученням депутатів засідання вів голова районної ради Віталій Мельник.

Перед розглядом порядку денного слухалися такі питання:

1. Про резонансний злочин – зґвалтування неповнолітньої дівчини в смт. Літин.

2. Про дотримання розважальними закладами Літинського району вимог чинного законодавства України.

(Відео додається)

Потім депутати розглянули питання порядку денного:

1. Про Комплексну програму захисту населення і територій Літинського району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки.

2. Про внесення змін (доповнень) до рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 25.03.2016 р. № 58 «Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Літинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад»

3. Про хід виконання рішення 5 сесії районної ради 7 скликання    від 25 березня 2016 року № 58 «Про Комплексну оборонно-правоохоронну програму Літинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Літинщина – взаємна відповідальність влади та громад»

4. Про затвердження розпоряджень голови районної ради

За підсумками засідання члени комісії рекомендували з урахуванням наданих пропозицій винести розглянуті проекти рішень на розгляд чергової сесії районної ради.