Відбулося спільне засідання постійних комісій

24 листопада 2017 року в малій залі Літинської районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету та комунальної власності, з питань земельних відносин, екології, охорони довкілля, роботи промисловості, підприємництва, благоустрою населених пунктів та з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення.

Депутати оперативно розглянули 29 питань порядку денного. Зокрема, депутати обговорили проекти рішень про затвердження районних програм та внесення змін до раніше прийнятих, що стосуються галузі освіти, економічного розвитку, соціального захисту, розвитку місцевого самоврядування, підтримки учасників АТО, архівної справи, поліпшення кінообслуговування населення.

В результаті обговорення членами постійних комісій було рекомендовано винести розглянуті проекти рішень на чергову сесію районної ради.