Вітання голови районної ради з Днем Соборності України

Шановні жителі району! Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з великим державним святом – Днем Соборності України!

Український народ 22 січня щорічно святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Ідея соборності України була і є однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення. Як і колись, так і тепер український народ  знову відстоює ідею єдності, соборності та цілісності держави.

У цей надзвичайно важкий час на всіх нас лежить величезна відповідальність – вистояти й утримати наші соборність і незалежність. Українці – мирний народ, який ніколи ні на кого не нападав. Але нам не залишили іншого вибору, як взяти до рук зброю.

Я впевнений, що тисячі воїнів, які захищають рідну землю, не дадуть ворогу жодного шансу зламати дух українського народу.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України!Нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності з відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

Слава Україні!

З повагою голова районної ради                 Віталій Мельник