Відкрився музей пам’яті жертв Голокосту

27 січня в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. З цієї нагоди в Літинській СЗШ I-III ст. №1 відбулось відкриття музею пам’яті жертв Голокосту.

В урочистій лінійці взяли участь заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами Літинської районної ради Володимир Сидоренко, заступник голови райдержадміністрації Валентина Захаревич, Літинський селищний голова Анатолій Бичок, начальник відділу освіти Тетяна Гордійчук, член парламенту Всеукраїнської асоціації «Народи світу за мир» Олена Поромська, голова правління громадської організації «За нове життя» Броніслав Олійник, представник Єврейської общини Едуард Юзвінський та Семен Шмідт – житель смт. Літин.

Відкрив музей Голокосту житель Літина Семен Йосипович Шмідт. Присутні долучилися до Всесвітньої акції "Ми пам'ятаємо". В експонатах, що представлені в музеї, відображається усе жахіття і муки, що випали на долю євреїв Літинського району.