Вітання голови районної ради з новорічними святами

Шановні літинчани!

Дорогі земляки!

Сердечно вітаю вас зі світлими, радісними святами, які об’єднують у собі й наше дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє, – з Новим роком і Різдвом Христовим.

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також - народження нового часу, нових сподівань. У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.

То ж нехай новий рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на втілення планів, додасть сил, здоров’я й оптимізму, вселить у душі спокій і впевненість.

Нехай чарівні новорічні дзвони щастя ллються у ваші домівки, а тепло різдвяної свічки зігріває серця й надає душевної рівноваги та благополуччя. Сповнений надії, що новий рік принесе в кожен дім мир, добробут і стабільність, а всі добрі наміри й починання здійсняться.

Щасливого нового року й гарних різдвяних свят!

З повагою голова районної ради                 Віталій Мельник