Відбулося відкриття дитячого садочка в с. Микулинці

16 січня 2018 року свої двері для маленьких відвідувачів відкрив дитячий садочок «Барвінок» в с. Микулинці Літинського району.

Відкриття  дошкільного закладу стало особливою та довгоочікуваною подією для всіх жителів Микулинецької територіальної громади.

Привітати дітей, батьків та всіх жителів завітали голова районної ради Віталій Мельник, голова райдержадміністрації Ярослав Чернега та начальник відділу освіти Тетяна Гордійчук.

Реконструкція частини будівлі СЗШ І-ІІІ ст. с. Микулинці для розміщення дошкільного навчального закладу проводилась за рахунок коштів районного бюджету, сільського бюджету та спонсорської допомоги місцевих підприємців.

Після урочистого перерізання стрічки для гостей провели невелику екскурсію дошкільним закладом. Всі були приємно вражені, адже в закладі створено всі умови для комфортного навчання, ігор і відпочинку діток. Близько 30 вихованців садочка тут будуть у теплі та безпеці.

Голова районної ради привітав присутніх з чудовою подією, побажав усім миру, добра та благополуччя, а також подякував усім тим, хто приймав активну участь в реконструкції приміщення та висловив сподівання, що цей затишний  садочок стане для діток другою домівкою.