Голова Літинської районної ради зустрівся з народними депутатами

16 травня у Києві голова районної ради Віталій Мельник взяв участь у зустрічі з керівниками Комітетів Верховної Ради України та народними депутатами, обраними від Вінниччини – Сергієм Кудлаєнком, Олексієм Порошенком, Миколою Кучером, Іваном Споришем, Іваном Мельничуком, Олександром Домбровським та Григорієм Заболотним.

Голови 30 районних і сільських рад Вінниччини, які приїхали на зустріч, висловили своє бачення щодо взаємодії парламенту з органами місцевого самоврядування. Жваву дискусію викликало обговорення законопроектів щодо продажу землі, регіонального розвитку, місцевих податків, служби в органах місцевого самоврядування та декларування доходів.

Користуючись нагодою, Віталій Борисович також озвучив ряд проблемних питань, що назріли у Літинському районі, з метою сприяння народними депутатами України у подальшому їх вирішенні, а саме:

- про необхідність проведення капітального ремонту приміщень Літинської СЗШ І-ІІІ ступенів №2 та Літинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини;

- про необхідність побудови в смт.Літин системи централізованого водовідведення;

- про необхідність побудови майданчика та закупівлі обладнання для встановлення сміттєсортувальної лінії;

- про необхідність передачі у спільну власність територіальних громад Літинського району гранітного кар’єру та асфальтного заводу, які знаходяться в управлінні ДП «Вінницький облавтодор»;

- про необхідність капітального ремонту місцевих доріг загального користування та сприяння у створенні відокремленого підрозділу філії «Літинський райавтодор» на базі Літинського ДРП філії «Вінницький райавтодор».

Усі висловлені пропозиції будуть враховані на засіданнях парламентських Комітетів під час підготовки законопроектів.