Вітали переможців конкурсу

На протязі листопада місяця в районі відбувся районний конкурс «Розвиток територіальної громади очима дитини». На конкурс було подано роботи учнів шкіл району .

Оргкомітетом конкурсу   визначено переможців  конкурсу. Ними є: Крива Дар’яна -  учениця Літинської СЗШ І-ІІІст.№2 (І місце),  друге місце розділили Рожанська Ірина- учениця Літинської СЗШ І-ІІІст.№1 та Мальченко Ольга - учениця Селищенської СЗШ І-ІІІ ст.,третє місце - Головащенко Ольга - учениця Селищенської СЗШ І-ІІІ ст. та  Майданевич Ірина.

Голова районної ради Мельник В.Б. та голова постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності Твердий В.М. нагородили  переможців конкурсу почесними грамотами та грошовими преміями.