Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності і правопорядку

Согодні відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, зміцнення законності і правопорядку, яке провів заступник голови комісії Паранюк Сергій Олександрович.

В  засіданні взяли участь заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами районної ради Володимир Сидоренко, головний спеціаліст сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату  райдержадміністрації Тетяна Ковальчук, працівники виконавчого апарату районної ради.

Члени комісії розглянули ряд важливих питань, що в основному стосувалися внесення змін до раніше прийнятих рішень.

За підсумками обговорення всі питання порядку денного було вирішено винести на розгляд чергової сесії.