Відбувся вечір пам'яті юної поетеси Олександри Бурбело

24 січня 2018 року в читальній залі Літинської районної бібліотеки відбувся творчий вечір пам’яті юної письменниці, поетеси, члена НСПУ Олександри Бурбело. Вона була автором семи книг, більшість із яких вона не встигла навіть взяти до рук, учасницею різноманітних літературних конкурсів. Також посмертно, як виняток, її було прийнято до Національної спілки письменників України. Народилася Олександра в сім’ї науковців із Вінницького національного технічного університету. Батьки талановитої дівчинки – учасники бойових дій в АТО, бійці добровольчого батальйону «Айдар». Нині обоє працюють волонтерами.

За своє досить коротке, проте надзвичайно насичене та активне життя дівчинка зуміла залишити багату літературну спадщину - збірки поезій, оповідання, казки, повісті, романи. А віднедавна її вірші, покладені на музику відомими у краї композиторами, стали ще й піснями. За свої твори дівчинка отримала майже 50 дипломів і відзнак. Її нагороджували в Україні, Білорусі, Росії, США.

У вечорі пам’яті юної поетеси взяли участь її дідусь Володимир Якович Бевз, працівники районного будинку культури, творчий колектив «Гармонія» будинку культури с. Якушинці, члени літературно-мистецького обєднання ім. Х. Замоцного «Дзвінкова криниця», учні навчальних закладів смт. Літин, письменники.

Під час заходу декламували вірші письменниці, виконували пісні, музику до яких написав Ігор Шуберт. Дідусь Олександри розповів про життя та творчість своєї онучки.

Вона достойна дочка Поділля. Доки будуть читати її вірші, співати пісні, доти вона буде жива, і пам'ять про неї житиме вічно.