Проводиться капітальний ремонт автомобільної дороги, що проходить через центр Літина

В рамках урядової ініціативи «Капітальний ремонт країни» та відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №60 від 07.02.2018 р. у смт Літин проводяться роботи з поточного  ремонту на автомобільній дорозі М-12 «Стрий – Тернопіль –Кропивницький– Знам’янка».

Цей маршрут є частиною транснаціонального транспортного коридору «GO Highway», що поєднує українські чорноморські порти Одеси та Миколаєва з польськими портами на Балтійському морі у Гданську та Гдині. В поточному році планується відремонтувати 54 км в напрямку від м. Вінниця до кордону із Хмельницькою областю та в напрямку Черкаської області. У 2017 відремонтовано 32 км вищезазначеної дороги.

Ремонт автомобільної дороги повністю фінансується за кошти з державного бюджету.