Голова районної ради взяв участь в урочистостях до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

23 серпня 2017 року на площі перед районною радою відбулися урочисті заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України.

Присутні пошаною та хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто у різні часи відстоював державність України та віддав своє життя за свободу нашої Батьківщини, та поклали квіти до могили захисників Української Народної республіки, Меморіалу Слави, Стели Героїв Небесної Сотні, пам’ятних дощок Пантелеймона Рожанського та Омеляна Грабця, пам’ятника Воїнам-інтернаціоналістам.

Під звуки Державного Гімну було урочисто піднято Державний Прапор України.

Також на площі відбувся районний конкурс вишиванки «Ми - українці», в якому учасники змагалися у 10 номінаціях. Наймолодшому учасникові конкурсу виповнилось лише 2 місяці, найстаршій – майже 80 років.

Кращих працівників району та учасників АТО було нагороджено почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації.

Голова Літинської районної ради Віталій Мельник привітав усіх присутніх із 26-ю річницею Незалежності України та побажав міцного здоров’я, щедрої долі, сімейної злагоди, добробуту та єдності, бажання жити і творити на благо рідної землі, а також гордості за нашу державу.

По завершенню урочистої частини в районному будинку культури було проведено концертну програму за участю талановитих виконавців та аматорських колективів художньої самодіяльності району.