Відбулося засідання бюджетної комісії районної ради

Сьогодні в приміщенні районної ради відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

У роботі засідання взяли участь члени постійної комісії: Твердий В.М., Підстружко О.П., Поліщук А.І., Чернявський О.В., Яніцький Ю.А.

Також, участь у роботі комісії взяли голова Літинської райдержадміністрації Ярослав Чернега, перший заступник голови РДА Лариса Кримковська, начальник фінансового управління Олена Собур, начальник відділу освіти Тетяна Гордійчук.

Депутати розглянули питання: «Про внесення змін до рішення 12 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 р. № 214 «Про районний бюджет на 2017 рік», а також лист начальника відділу освіти Літинської РДА від 24.07.2017 р. про дозвіл на переміщення кошторисних призначень.

Заслухавши інформацію доповідачів члени комісії вирішили дозволити Літинській районній державній адміністрації видати розпорядження для внесення змін до районного бюджету на 2017 рік з подальшим поданням на затвердження чергової сесії районної ради.