Відбулось засідання постійної комісії

11 жовтня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та комунальної власності.

Депутати розглянули звернення начальника відділу культури і туризму  Літинської РДА про дозвіл на виділення коштів із резервного фонду в сумі 163147 грн. на ремонт стелі в районному будинку культури, начальника відділу освіти Літинської РДА про дозвіл на переміщення кошторисних призначень із зекономлених коштів в сумі 50000 грн. та Літинського селищного голови про співфінансування у будівництві спортивного майданчика.

По перших двох позиціях депутати надали згоду, а щодо співфінансування спортивного майданчика вирішили повернутись до розгляду цього питання під час формування районного бюджету та програми економічного та соціального розвитку району на 2018 рік.