ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Сьогодні, 3 березня 2017 року, відбулося засідання президії Літинської районної ради, яке провів голова районної ради Віталій Мельник.

У роботі президії також взяли участь голова районної державної адміністрації Чернега Я.А. та головний лікар Літинської центральної районної лікарні Кобель С.У.

Під час засідання президії було розглянуто й обговорено ряд питань, рекомендованих постійними комісіями для розгляду на тринадцятій сесії районної ради сьомого скликання, яка відбудеться 22 березня о 10 год.

Члени президії детально обговорили проекти рішень та програм, які заплановано винести на розгляд чергової сесії районної ради.

Депутати районної ради погодили порядок денний тринадцятої сесії районної ради.