Довгожителя с. Бірків привітали з Днем народження

31 січня 2018 року відсвяткував свій 91-й день народження Андрощук Іван Миколайович, житель села Бірків.

У гості до іменинника з привітаннями завітали заступник керівника виконавчого апарату, керуючий справами Літинської районної ради Володимир Сидоренко та заступник керуючого справами, начальник відділу соціально-економічного, культурного розвитку територій, приватизації та власності виконавчого апарату районної ради Олександр Коба.

Гості вручили Івану Миколайовичу грамоту районної ради, квіти і подарунки, а також щиро побажали міцного здоров’я, радості у житті, наснаги, затишку та тепла в родинному колі, благополуччя та довгих років життя.

Розчулений привітанням іменинник висловив всім велику подяку за увагу та турботу.