Підписано Меморандум про співпрацю

28 листопада відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між Новоайдарською районною державною адміністрацією та районною радою Луганської області та Літинською районною державною адміністрацією та районною радою. Меморандум підписали голова Літинської РДА Ярослав Чернега, голова Літинської районної ради Віталій Мельник та голова Новоайдарської РДА Віктор Сергієнко.

Метою цього Меморандуму є погодження основних принципів та механізмів співробітництва у сфері освіти, охорони здоров'я, охорони навколишнього природного середовища, культури, залучення волонтерської допомоги та інвестицій на території Новоайдарського та Літинського районів. Сторони співпрацюватимуть у напрямку обміну досвідом з розробки районних програм соціального та економічного розвитку, культурного обміну, надання волонтерської допомоги.

Під час зустрічі Віктор Сергієнко розповів про свій район, зазначивши, що наші райони дуже схожі за площею, кількістю населення, аграрними показниками, депутатським складом рад, працьовитістю та привітністю людей.

Віктор Валентинович, зазначив, що життя на лінії розмежування поступово відновлюється, багато чого вже зроблено спільними зусиллями, а також висловив сподівання на плідну та успішну співпрацю з Літинським районом.

На завершення зустрічі очільники районів обмінялись подарунками на згадку.