Голова районної ради привітав аграріїв району з нагоди Дня працівників сільського господарства

16 листопада 2017 року в великій залі районної ради відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята  -  Дня працівників сільського господарства.

На святкування були запрошені ветерани праці, хлібороби, механізатори, тваринники, фермери, працівники сільського господарства, всі, хто своєю невтомною працею забезпечують розвиток сільського господарства Літинського району.

Голова районної ради Віталій Мельник щиросердно привітав присутніх зі святом, висловив вдячність аграріям за їх нелегку повсякденну працю, побажав усім міцного здоров’я, щастя, успіхів,  рясних сходів та щедрих ужинків.

За досягнення високих показників у роботі, за вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращі фермерські господарства району та працівники трудових колективів сільськогосподарської галузі  були нагородженні почесними  грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

Завершились урочистості святковими  концертними номерами у виконанні інструментального ансамблю дитячої музичної школи, вихованок ЦДЮТ Надії Курочки, Юлії Коби та Діани Ковтун та соліста районного будинку культури Анатолія Бірюкова.